Що входить до складу Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС)?


1C-ITS.png


Професійна інформаційна система ІТС

це постійно оновлюваний методистами та розробниками ресурс для бухгалтерів, кадровиків, керівників і технічних фахівців. Система ІТС - унікальна зв'язка між нормативною інформацією і практичною реалізацією норм законодавства. Це інструмент, який пояснює як правильно відобразити в програмах події господарського життя, які операції і як потрібно виконати, щоб результати відповідали
букві закону.

Як отримати доступ до Інформаційної системи ІТС

Всі користувачі (ІТС Україна, ІТС Україна для віддаленого офісу, а також клієнти ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ), що мають діючий договір на супровід (ІТС) рівня не нижче ПРОФ, незалежно від терміну його початку отримують повний доступ до матеріалів ІТС Україна. Доступ до ресурсу відкривається на час дії договору супроводу.1C-Helpdesc.pngКонсультаційні послуги

від провідних фахівців фірми і Лінії консультацій Рарус Харків. Консультування з використання та методикою роботи з програмними продуктами проводиться:
за телефонами +38 (057) 763-12-14, 763-12-15, 763-12-16, 763-12-17
e-mail: hline@tellur.com.ua
або через сервіс «Коннект» (віддалений інтернет-супровід в момент звернення)
Детально про роботу Лінії консультацій


1C-Program-update.png


Офіційне оперативне оновлення

форм звітності та програм, а також послуги фахівця по супроводу в оновленні програм на комп'ютері або в локальній мережі користувачів. Оперативне оновлення надає Вам можливість використовувати в роботі найсучасніші методики ведення обліку, бути в курсі останніх змін законодавства та максимально комфортно вести облік в програмах.

Reporting-Ukraine.png

Сервіс здачі електронної звітності "FREDO Звіт"

для користувачів, які оформили договір супроводу (ІТС), надається без додаткової оплати і дає можливість здавати регламентовану звітність в державні органи, а також реєструвати податкові документи в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Детально про сервіс здачі електронної звітності "FREDO Звіт"

1C-Edo-Ukraine.png

1C-Industry-subscription.png
1C-Lecture-hall.pngAuditor-Ukraine.png

Сервіс обміну документами з контрагентами "FREDO ДокМен"

дозволяє обмінюватися з контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними без створення проміжних файлів. Документи шифруються ЕЦП, тому Ви можете бути впевнені в їх автентичності. Сервіс дозволяє користувачам заощаджувати час і кошти на роздруківку і відсилання бухгалтерських документів.
За умови наявності ліцензії на "FREDO ЗВІТ" і "FREDO ДокМен" Ви отримуєте єдину інтегровану систему здачі звітності та електронного документообігу.

ІТС Україна Галузевий

надає підтримку користувачам галузевих і спеціалізованих рішень. Клієнтам доступна Лінія консультацій розробника ПП з використанням Коннект, електронної пошти. Завдяки цьому сервісу користувач може безпосередньо впливати на розвиток функціоналу Галузевого ПП, оцінюючи функціонал, умови супроводу.
  

Регулярні навчальні та консультаційні лекції

в форматі Лекторія- проект, що дозволяє ознайомити слухачів зі змінами в законодавстві та їх відображенням програмах. Під час лектор фахівці фірми і запрошені фахівці з обліку і оподаткуванню відповідають на запитання користувачів і надають консультації. На лекції запрошуються користувачі, які мають діючий договір ІТС.


Консультації аудитора          Banner_180x60_ua.gif

це сервіс, який дозволяє користувачам поставити запитання експертам з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку. Консультації проводяться в режимі електронного листування. Сервіс допомагає уникати помилок у веденні обліку і сприяє підвищенню кваліфікації користувачів завдяки консультування фахівців.


Наші менеджери супроводу детально проконсультують Вас

за телефонами: +38 (057) 766-26-85, +38 (057) 766-26-86
e-mail: its@tellur.com.ua

або в нашому офісі за адресою:
м. Харків, пр. Московський 199-Б, ТОЦ "Sun City Premium", оф. 817 б