Чому великі підприємства України вибирають супровід від компанії Рарус:
 • Високі компетенції
  Наші співробітники мають високі компетенціями в різних галузях обліку, що підтверджується наявністю сертифікатів. Основою для системи менеджменту якості компанії «Рарус» є Міжнародний Стандарт ISO 9001. Ми прагнемо швидко і повно визначити Ваші поточні і майбутні потреби, максимально задовольнити їх, забезпечуючи довготривалі і взаємовигідні відносини.
 • Значний досвід
  На сьогоднішній день список впроваджених рішень компанії «Рарус» складається з більш ніж 3000 впроваджень. Наша компанія займає лідируючі позиції в рейтингу на протязі декількох років.
 • Націленість на Ваші потреби
  Ми працюємо з проектами по супроводу стандартних і доробленими під особливості Вашого бізнесу, а також повністю унікальних рішень.
 • Гнучкі умови співпраці
  Ми надаємо Вам можливість вибирати пакет послуг, оптимально відповідає Вашим вимогам до параметрів обслуговування і ціною. Працюючи із супроводу з нашою компанією, Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас варіант співпраці.
  ТОВ "Агрікор Холдінг"
  Сельское и лесное хозяйство Бухгалтерський і податковий облік

  Автоматизація бізнес-процесів ТОВ «Агрікор Холдинг» в сфері галузевого, регламентованого та управлінського обліків в тваринництві, рослинництві і кількісно-якісному обліку зерна на елеваторі на базі конфігурації «Управління виробничим підприємством для України» і ІМК «Агрохолдинг. Облік на елеваторі »

  Сфера деятельности:  Сельское и лесное хозяйство