ISO 9001

ISO 9001:2008 встановлює вимоги до систем управління якістю і є єдиним стандартом, відповідно до якого може бути проведена сертифікація (хоча це не є обов'язковою вимогою).

Основою стандарту є ряд принципів менеджменту якості, в тому числі велика увага приділена споживачеві, мотивації і постійномусовершенствованию (http://www.iso.org). 

У 2006 році наша компанія вперше була атестована & nbsp; згідно стандарту ISO 9001: 2000 & nbsp; (сертифікат № 195280, виданий 23.06.2006 р українським представництвом BVQI).

Компанія прийняла рішення домогтися сертифікації з наступних причин:

  • якісно задовольняти споживчі переваги;
  • мотивувати персонал;
  • встановлювати чіткі цілі для розвитку своєї системи управління.

У 2014 р Рарус Харків в черговий раз на сертифікаційному аудиті підтвердила відповідність вимогам стандарту і отримала сертифікат № UA227523 від 19.06.2014 р

Область дії сертифікату: 

Надання комплексних послуг з автоматизації управління і обліку на підприємствах замовника, включаючи консультаційні послуги, допомога у виборі програмного продукту, його продаж, навчання персоналу, проектування, розробку, введення в експлуатацію та супровід інформаційних систем на основі програмних продуктів.

Сам процес сертифікації дозволив компанії виявити ті проблемні моменти, які не були видні при внутрішніх аудитів. Результатом стало отримання сертифікату, що значно спростило процес переговорів з новими замовниками і додало фахівцям компанії впевненості в своїх силах, навичках, метою. 


Ми гарантуємо, що споживачі отримають продукцію і послуги стабільно хорошої якості.