ISO 9001

Основою стандарту є ряд принципів менеджменту якості, в тому числі велика увага приділена споживачеві, мотивації і постійному вдосконаленню (http://www.iso.org). 

У 2006 році наша компанія вперше була атестована  згідно стандарту ISO 9001: 2000 (сертифікат № 195280, виданий 23.06.2006 р українським представництвом BVQI).

Компанія прийняла рішення домогтися сертифікації з наступних причин:

  • якісно задовольняти споживчі переваги;
  • мотивувати персонал;
  • встановлювати чіткі цілі для розвитку своєї системи управління.

У 2014 р Рарус Харків в черговий раз на сертифікаційному аудиті підтвердила відповідність вимогам стандарту і отримала сертифікат № UA227523 від 19.06.2014 р

Гарнет - нове обличчя знайомої компанії 

Торгова марка ТЕЛЛУР, заснована ще в 1989 році, увійшла до Групи компаній "Рарус" і перетворилася з маленької фірми в відому на всю Україну компанію автоматизаторів бізнесу. У 2019 компанія святкує 28 річчя на ринку України і не зупиняється на досягнутому. Новий бренд Групи компаній «Гарнет» - втілення багаторічного досвіду і незмінної якості послуг, що надаються.

Це зміна орієнтирів, коригування курсу з урахуванням нових амбіціозних завдань, які ми ставимо перед собою, та які знайшли своє відображення в довгостроковій стратегії розвитку ГК «Рарус» (ТМ ТЕЛЛУР). Це нове зріле позиціонування Групи компаній, що надає величезний потенціал поступального розвитку. Ми взяли найкраще з минулого - впевненість і надійність, новаторство і високий рівень надання послуг. Доповнили це новими раціональними рисами - технологічність, інноваційність. Додали емоційні атрибути, які в значній мірі формують сучасний образ ГК «Рарус» (ТМ ТЕЛЛУР) - дружелюбність, лідерство, амбіційність, без яких практично неможливо успішно рости на висококонкурентному ринку.

8 жовтня 2018 року «Гарнет Харків» офіційно отримав сертифікат ISO 9001: 2015 року, який підтверджує міжнародне визнання високого кваліфікаційного рівня наших фахівців і право на надання якісних послуг.

Сертификат Гарнет.png

ISO 9001:2015 встановлює вимоги до систем управління якістю і є єдиним стандартом, відповідно до якого може бути проведена сертифікація (хоча це не є обов'язковою вимогою).

Область дії сертифікату: 

Надання комплексних послуг з автоматизації управління і обліку на підприємствах замовника, включаючи консультаційні послуги, допомога у виборі програмного продукту, його продаж, навчання персоналу, проектування, розробку, введення в експлуатацію та супровід інформаційних систем на основі програмних продуктів.

Сам процес сертифікації дозволив компанії виявити ті проблемні моменти, які не були видні при внутрішніх аудитів. Результатом стало отримання сертифікату, що значно спростило процес переговорів з новими замовниками і додало фахівцям компанії впевненості в своїх силах, навичках, метою. 


Ми гарантуємо, що споживачі отримають продукцію і послуги стабільно хорошої якості.