Місія і цінності

red.jpg                                    
НАША МІСІЯ

Компанія Рарус в Україні допомагає організаціям створювати управлінські системи для досягнення екстраординарних і стійких результатів

НАШІ ЦІННОСТІ

У своїй роботі ми дотримуємося цінностей, які є основою нашої діяльності. Наша компанія впевнена в тому, що тільки завдяки своїм переконанням і внутрішнім принципам, можливо добитися успіху і принести користь суспільству. Ми підписуємося під кожним словом, яке говоримо клієнтам, і несемо відповідальність за сказане.

             
1. Чесність
  Компанія завжди прагне виконати взяті на себе зобов'язання по відношенню до клієнтів, партнерів, співробітників і ніколи не вдається до обману.

          2. Професіоналізм
  Професіоналізм для нас - це поєднання компетентності та відповідальності. Компетентність - це досвід і постійне підвищення кваліфікації. Відповідальність - це виконання взятих на себе зобов'язань за строками і за змістом.

         
3. Інноваційність
  Ми вивчаємо досвід інших компаній і намагаємося використовувати його для поліпшення роботи Рарус. Ми уникаємо сліпого копіювання і прагнемо "думати своєю головою".

          4. Взаємна повага і довіра
  Ми будуємо відносини з клієнтами, партнерами, співробітниками на підставі віри в їх порядність, доброзичливість, щирість, сумлінність у виконанні зобов'язань.

          5. Якість
  У нашому розумінні якість - це надання клієнтам продуктів і послуг, які повністю відповідають або перевершують очікування клієнтів. Тому ми вважаємо дуже важливою складовою нашої роботи виявлення потреб клієнта і правильне формування його очікувань, виходячи з наших можливостей.

         6. Орієнтація на довгострокові взаємини
  Ми впевнені, що з клієнтами, партнерами, співробітниками треба взаємодіяти таким чином, щоб відносини тривали довго і були вигідні для обох сторін.